Австралія, ого-го! Хоча… Просто там про це кажуть чесно

Є свіжі дані по тому, як мігранти отримують залежність від азартних ігор під тиском адаптації. Оскільки в США чи Європі про це прийнято не говорити вголос, своє слово сказала Австралія.

Там, якщо ви не знали, найбільш комфортною зоною для проживання є південна частина, але якомога ближче до моря. Тож мігрантів селять на півночі. Там теж треба комусь жити.

33% жителів північних регіонів вдома говорять не англійською. 22% жителів навіть народились не на території Австралії. І ось тут мігранти стали групою ризику.

Знаєте, скільки з них – так звані ризиковані гравці? 37% людей. І це на фоні 14% серед місцевих.

Що з цим робити, поки що ніхто не знає. У державі й так гравці сумарно витрачають на рік 25 млрд австралійських доларів. І це найвищий показник у світі.

Ці проблеми не означають, що вони є лише в Австралії. Просто, як ми казали вище, там про це не побоялись заговорити вголос.

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ще новини про гральний бізнес України та світу: 

У сусіда - не краще. В яких країнах реклама азарту під міцним замком? 

Коротко про рекламу: забороняли, штрафували, балакали. Сіли… та й заплакали

Гроші не пахнуть, або як після продажу готелю “Україна” зам’яли робочі стосунки інвестора з росією

The Gambler - новини українського азарту

The Gambler - це інсайдерська інформація про проблеми, з якими стикається молодий ринок легальних азартних ігор в Україні. Легальний азарт - це захист гравців, соціальна відповідальність, дотримання закону, інвестиції та надходження до бюджету країни. Хто намагається знищити легальний азарт, прикриваючись благими намірами?

The Gambler - це боротьба з «чорними» гральними залами, які заробляють на людському горі та нищать економіку країни. Розкриємо всі схеми нелегалів разом!

До новин