Проблема ігрової залежності для легального азарту – важлива річ. І у Франції показали, як можна працювати з клієнтами, що хочуть вийти з гри добровільно та за власною ініціативою.
Національне управління за азартними іграми обрало дуже технологічну стратегію. Воно відстежує гравців за певними ознаками, що розкривають у них лудоманів.
Зокрема, якщо гравець після програшу одразу повертається та знову ставить гроші – це вже маркер. Якщо людина біжить позичати кошти для ще однієї гри, це теж рахується. І за сумою цих індикаторів можна вирахувати свою ціль.
Ідея хороша, хоча для неї потрібен чи не повний контроль держави над гравцем. Як думаєте, такий підхід спрацює?
Ще новини про гральний бізнес України та світу:
Українці грають, росіянці - заробляють. КРАІЛ вкотре отримує на горіхи у соцмережах за пособництво
Паріматч чи Космолот? На ринку з'явився новий оператор зі старою історією
The Gambler - це інсайдерська інформація про проблеми, з якими стикається молодий ринок легальних азартних ігор в Україні. Легальний азарт - це захист гравців, соціальна відповідальність, дотримання закону, інвестиції та надходження до бюджету країни. Хто намагається знищити легальний азарт, прикриваючись благими намірами?
The Gambler - це боротьба з «чорними» гральними залами, які заробляють на людському горі та нищать економіку країни. Розкриємо всі схеми нелегалів разом!