S.T.A.L.K.E.R. 2 – вже не «Ждалкер»! Культова гра нарешті вийшла!

Ось і вийшла на люди гра від українських розробників – S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. У мережі вистачає відгуків: як хороших, так і негативних. Що ж відбувається насправді?

Спочатку про плюси гри. Один із головних здобутків – розробники впоралися з задачею зберегти унікальну атмосферу свого продукту. Це не просто постапокаліпсис, це справжня Зона Відчуження.

Гравцям прийшлась до вподоби гарна деталізація всесвіту. Локації в грі хвалять за візуально якісну роботу. Графіка добре розкриває можливості гри навіть у версії 4К-версії.

Щоб ви розуміли, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вже порівнюють із такою класикою геймдеву, як серія ігор Fallout. І це дуже добре.

На жаль, є й скарги на оптимізацію гри під «середні» налаштування. Продукт доволі ненажерливий до відеокарти, тож треба входити в ситуацію та покращити роботу не лише на максимальних налаштуваннях. Але тут м'яч на стороні розробників.

Гру дуже хвалить шеф Xbox Філ Спенсер. Він уже назвав S.T.A.L.K.E.R. 2 однією з найкращих ігор року. Блогери ігрових платформ теж високо оцінили геймплей, описуючи його як гідне продовження традицій серії. Тобто гравці хвалять все, але просять оптимізувати. Це абсолютно нормально.

Наразі «Сталкер» представлено для ПК та Xbox. Чекаємо й на Playstation.

Звідки ж негатив, якого теж багато в мережі? Все просто. Росіяни сприймають вихід «Сталкера» як виклик пропаганді, тож вони буквально як з ланцюга зірвались.

Провідні пропагандисти РФ почали критикувати гру в день виходу. Мабуть, не вгадали з датою публікації – слабко віриться в те, що саме їм розробники дали б копії свого продукту раніше за всіх. Тобто дехто забрехався.

Російська пропаганда завжди хвалить своє (згадайте Atomic Heart) та поливає помиями наше. Що характерно, не граючи ані в те, ані в те.

Що ж, нехай горять. У грі дійсно багато українського культурного вкладу. Саундтрек – не лише «Океан Ельзи», а й цілий плейлист із вітчизняною музикою. Це наша естетика та наша атмосфера.

Дочекалися! Коли ми востаннє бачили реліз «Сталкера», ще не почалась війна в Криму та на Донбасі, Україна лише стала на шлях євроінтеграції. Ніхто не знав, що чекає нас невдовзі. Тож тепер ця гра – не лише модний продукт, а й місточок у минуле.

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ще новини про гральний бізнес України та світу: 

У сусіда - не краще. В яких країнах реклама азарту під міцним замком? 

Коротко про рекламу: забороняли, штрафували, балакали. Сіли… та й заплакали

Гроші не пахнуть, або як після продажу готелю “Україна” зам’яли робочі стосунки інвестора з росією

The Gambler - новини українського азарту

The Gambler - це інсайдерська інформація про проблеми, з якими стикається молодий ринок легальних азартних ігор в Україні. Легальний азарт - це захист гравців, соціальна відповідальність, дотримання закону, інвестиції та надходження до бюджету країни. Хто намагається знищити легальний азарт, прикриваючись благими намірами?

The Gambler - це боротьба з «чорними» гральними залами, які заробляють на людському горі та нищать економіку країни. Розкриємо всі схеми нелегалів разом!

До новин