“Зачинщик” всього дійства - 59-річний чоловік. До облаштування нелегального залу гральних атвоматів він залучив знайомих, які виконували роль оператора та адміністратора.
Працювати “в чорну” вдалось аж рік, адже гравців записували за попередньою домовленістю з адміністратором закладу. Така схема - класика жанру, як і подібна організація грошових потоків. Отримані від грального бізнесу кошти перераховувались фігурантами на власні банківські рахунки, далі - переводилися у готівку та розподілялися між собою.
Наразі підозрюваним обирають запобіжний захід. Їм світить штраф до 680 000 грн.
Закритий заклад у Синельниковому - сота частина того, що відбувається підпільно у ЛИШЕ офлайн-гральному бізнесі. Конкретному клубу “не пощастило”, бо його помітили, утім на 80% схожих бізнесів очі правосуддя закриває. З жовтня від НБУ діятиме обмеження на P2P перекази. На місяць можна буде перерахувати з однієї банківської картки до 150 тисяч гривень. Норму пропонували, в тому числі, для зменшення кількості “сірих” операцій, як завжди, посилаючись на чутливу тему ігорки.
Але після таких новин постає питання: як норма про обмеження переказів працюватиме в таких випадках? І в чому її сила, коли “бізнес-партнерів” - кілька?
Ще новини про гральний бізнес України та світу:
“Боротися треба не з наслідком, а з тіньовою економікою,” - банкір про обмеження НБУ на перекази
“Якщо депутати захочуть”. Експерт назвав умову, за якої припиняться “дропи”
The Gambler - це інсайдерська інформація про проблеми, з якими стикається молодий ринок легальних азартних ігор в Україні. Легальний азарт - це захист гравців, соціальна відповідальність, дотримання закону, інвестиції та надходження до бюджету країни. Хто намагається знищити легальний азарт, прикриваючись благими намірами?
The Gambler - це боротьба з «чорними» гральними залами, які заробляють на людському горі та нищать економіку країни. Розкриємо всі схеми нелегалів разом!